PROGRAM DO FAKTUROWANIA - Dla Klientów Biura GRATIS

Wszystko, czego potrzebujesz do prowadzenia małej firmy

Comarch ERP XT to nowoczesny program dla jednoosobowych i małych firm. Jest to bardzo prosta w użytkowaniu aplikacja służąca do fakturowania, obsługi magazynu, a nawet własnego sklepu internetowego (można wybrać odpowiednią opcję). Całość dostępna jest przez przeglądarkę internetową online na komputerze, laptopie, tablecie i smartfonie. W rozwiązaniu największy nacisk położono na bezpieczeństwo danych oraz wygodę pracy i intuicyjne działanie.

Faktury w kilka sekund

Z Comarch ERP XT można prowadzić całą swoją firmę również poza biurem. Nieważne, co masz pod ręką: komputer, laptop, tablet czy telefon. Dzięki Internetowej Wymianie Dokumentów, można przesłać wystawione dokumenty do naszego sustemu księgowego w bardzo prosty sposób.

Na podstawie porozumienia z firmą COMARCH S.A. możemy udostępnić program ERP XT w module FAKTURY do fakturowania - bezpłatnie dla Klientów, z którymi zostały podpisane stałe umowy na prowadzenie KPiR lub Ewidencji Ryczałtowej. Program do fakturowania może być wykorzystywany tylko do wystawiania faktur, faktury są wtedy drukowane i dostarczane tradycyjnie do naszego biura a także mogą być przesłane poprzez Internet bezpośrednio do naszego programu księgującego (Internetowa Wymiana Dokumentów).

  • MOŻLIWOŚĆ FAKTUROWANIA NA DOWOLNYM URZĄDZENIU
  • DOSTĘP DO DANYCH 24h/DOBĘ Z DOWOLNEGO MIEJSCA
  • CAŁKOWITE BEZPIECZEŃSTWO DANYCH
  • MOŻLIWOŚĆ ZDALNEGO PRZESŁANIA DOKUMENTÓW DO BIURA RACHUNKOWEGO
  • MOŻLIWOŚĆ OBNIŻENIA KOSZTÓW PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI UPROSZCZONEJ

Masz pytania skontaktuj się z nami

Obsługa Klienta, księgowość: ul. Chrobrego 11, Pszczyna. Tel.: 32 210-42-96

Księgowość, księgowość on-line: ul. Żorska 16a, Pszczyna. Tel.: 32 210-42-90

Copyright by TAX BARON Rachunkowość i Doradztwo.

Projekt: r-h.pl