KSIĘGI RACHUNKOWE ONLINE - Nowoczesne rozwiązanie księgowości

Internetowe Biuro Rachunkowe

Nasze Biuro Rachunkowe pracuje na nowoczenym oprogramowaniu firmy COMARCH ERP w tzw. systemie usługowym Comarch Cloud, wykorzystującym do obsługi klientów i kontaktu z nimi Internet. Wykorzystujemy odpowiednie moduły oprogramowania księgowego w modelu usługowym.  Klienci naszego Biura również korzystają z modułów  w modelu usługowym COMARCH ERP np. do prowadzenia sprzedaży i magazynu, kasy i banku,  które  połączone są z modułami do prowadzenia księgowości obsługiwanymi przez Biuro Rachunkowe. Instalacji i wdrożenia tych modułów u Klienta dokonuje  jednorazowo firma informatyczna współpracująca z naszym Biurem.

Dzięki pracy w tym systemie, dokumenty wprowadzane przez Klienta (np. faktury) są automatycznie widoczne dla zalogowanego pracownika Biura Rachunkowego, który ma możliwość ich odpowiedniego  zadekretowania i zaksięgowania. Pozwala to na zautomatyzowanie pracy. Dowolne wydarzenie gospodarcze szybko znajdzie swój ślad w systemie, dając pełny obraz finansów Biuru Rachunkowemu i Klientowi. Klient ma  możliwość dostępu na bieżąco do swoich danych księgowych oraz  sprawozdań poprzez łącze internetowe. Dane są na bieżąco archiwizowane i przechowywane na wydzielonym serwerze firmy COMARCH S.A. w tym celu jest podpisywana specjalna umowa. Wydruki ksiąg rachunkowych i innych ewidencji są na bieżąco drukowane na stały nośnik danych wg wymogów ustawy o rachunkowości.

Ten nowoczesny system księgowości jest kierowany do średnich i dużych firm generujących od kilkuset do kilkunastu tysięcy dokumentów miesięcznie. Jest w pełni bezpieczny i aktualny z przepisami podatkowymi i księgowymi. Księgowość online znakomicie sprawdza się w tego typu firmach i jest z powodzeniom stosowana przez nasze Biuro Rachunkowe. Posiadamy duże doświadczenie w wykorzystaniu księgowości online, to fantastyczne rozwiązanie dla firm z dużą ilością dokumentów miesięcznie.

  • OPROGRAMOWANIE DOSTOSOWANE DO NAJNOWSZYCH PRZEPISÓW
  • BIURO RACHUNKOWE POŁĄCZONE BEZPOŚREDNIO Z PROGRAMAMI KLIENTA
  • DOSTĘP DO DANYCH 24h/DOBĘ Z KAŻDEGO MIEJSCA
  • MOŻLIWOŚĆ PRZECHOWYWANIA DOKUMENTÓW KSIĘGOWYCH U KLIENTA
  • PŁYNNA I SZYBKA WSPÓŁPRACA BIURA I KLIENTA
  • CAŁKOWITE BEZPIECZEŃSTWO DANYCH BIURA I KLIENTA
  • BRAK SKOMPLIKOWANYCH SYSTEMÓW KOMPUTEROWYCH PO STRONIE KLIENTA

Masz pytania skontaktuj się z nami


Obsługa Klienta, księgowość: ul. Chrobrego 11, Pszczyna. Tel.: 32 210-42-96

Księgowość, księgowość on-line: ul. Żorska 16a, Pszczyna. Tel.: 32 210-42-90

Copyright by TAX BARON Rachunkowość i Doradztwo.

Projekt: r-h.pl